Служба автотехнічної експертизи в Тернополі.

Ключовий напрям – незалежна експертиза авто після дтп з прорахунком авто експертами вартості збитків, оцінки пошкоджень вашої машини і визначенням залишкової вартості в разі тотальної загибелі транспортного засобу.

Тільки авто оцінка і незалежна експертиза машин після ДТП

Регулюємо і контролюємо дії страхових компаній, винуватців ДТП, МТСБУ.

ОДНА ЕКСПЕРТИЗА може застосувати 4 РАЗИ, ДЛЯ:

Cтрахових компаній

Наші експертизи приймають всі страхові компанії, вони робляться за всіма правилами і стандартам. У 30% випадків страховики не роблять свої експертизи а працюють з нашими.

Винуватців ДТП

Рахунок з СТО і від офіційного дилера не має юридичної сили. У ньому вказані лише витрати по ремонту, для винуватця ДТП потрібна ринкова вартість і витрати з зносом.

МТСБУ

Всі наші експерти акредитовані і мають відповідні ліцензії, наші експертизи приймають МТСБУ, беруть їх до уваги і в 70% випадків навіть не заперечують.

для Суду

З нашої розширеної експертизою Ви можете подати в суд на страхову компанію або винуватця ДТП. Ринкова ціна, вартість ремонту, знос, залишок -все є в документі.

Наші ЦІНИ самі конкурентні на ринку, формуються відповідно до "Бюлетня товарознавця" СОЮЗУ ЕКСПЕРТІВ УКРАЇНИ (без додаткової комерційної націнки) виходять з неоподатковуваного мінімуму в співвідношенні до мінімальної заробітної плати, тому ціни вигідніше ніж у інших комерційних організацій

Експертиза збитку після ДТП в Тернополі

У 95% випадків страхові компанії з метою економії замовляють огляд не у незалежних експертів а у аварійних комісарів. Це можуть бути штатні співробітники, що не мають належного освіти і ліцензії. Вони просто роблять фото звіт а потім передають його в відділ врегулювання. Там такий самий що не має ліцензій співробітник робить підрахунок в типовій програмі Аудатекс і озвучують Вам суму. Якщо з даною сумою ви не згодні -тоді все матеріали передаються до асистуючої компанії, що вже є порушенням. Згідно методики оцінювання “Визначення матеріального збитків чи вартості КТЗ без его Огляду особисто експертом, Який складає Висновок, можливе только за рішенням органу (особи), який (яка) призначила (ла) експертизу (залучив (ла) експерта), у разі Надання ним Даних, необхідніх для проведення дослідження.
Якщо у Вас є сильний юрист – таку експертизу в суді можна визнати недійсною. У нашому випадку знаючи всі закони і правила огляд, оцінка, прорахунок, калькуляція проводиться правильно. Якщо ви готуєте документи для суду, Вам важливо співпрацювати з сильним експертом в нашій особі. Ми несемо відповідальність за свою роботу в повній мірі. Для нас репутація та імідж дорожче грошей. Адже припустившись помилки, експерт може бути виключений зі Спілки Експертів України.

Порахувати вартість придатних залишків в Тернополі

В основному всі від кого Ви чекаєте виплату по страховому випадку намагаються занизити ринкову вартість. Що в подальшому впливає на вартість придатних залишків.
Простими словами формула прорахунку така:
Ринкова ціна авто 100 000 грн, ціна відновного ремонту новими запчастинами 100 500 грн -що в результаті називається тоталом.
Страхова компанія виставляє Ваше авто на аукціон, де визначає за пропозиціями учасників вартість залишків розбитої машини в 65000 грн, в результаті забирають 100-65 = 35 ви отримуєте на руки і залишаєтеся з металобрухтом на руках.
Тому при тоталі ми рекомендуємо замовляти прорахунок вартості придатних залишків формулами а не аукціонами. Не завжди є можливість зробити залишки формулою. Якщо машина дійсно не підлягає відновленню залишки беруться з розрахунку утилізаційних витрат і вартості металобрухту. Такий пакет документів оплачується додатково і може стояти як ще одна експертна оцінка.

Оцінка ринкової вартості авто на момент ДТП Тернопіль

ПО стандарту ринкова вартість береться з Автобюлетеня, де є список найпопулярніших авто з усередненою ринковою ціною. Якщо Ваша машина за параметрами є в бюллетене- тоді її вартість не оспоріма і є остаточний. Якщо у Вас рідкісна машина або Американка, тоді її вартість визначається за допомогою сайтів з продажу авто, ціна береться середня і -7%.
Чим нижче ринкова ціна тим менше коефіцієнт виплати. Якщо на машині присутній додаткове обладнання або тюнінг, його вартість можна підтвердити тільки наявністю офіційних чеків з детейлінг центру. Чеки з гаража дяді Васі не беруться до уваги.
Комісар з ДТП або АВТОЕКСПЕРТ як правило не хоче брати до уваги додатковий тюнінг, тому що для експертизи або оцінки даних навісів потрібно додавати приклади вартості аналогів а їх може просто не бути. Якщо це фура або причіп або не типова техніка, аналогів якої немає в Україні, ціна і час на визначення вартості та проведення оцінки може збільшиться в два рази.

Оцінка вартості відновлювального ремонту в Тернополі

Приклад своїми словами в чому відмінність підрахунку:
Комісар страхової компанія бере вартість капота 10000 грн – 70% зносу, до виплати 3000грн.
Незалежний експерт з ДТП не бачить потреби в заміні капота, адже йому можна зробити: демонтаж, рихтування, шпаклівку, фарбування, полірування, монтаж – що в підсумку до виплати буде становить 7000 грн.
Ось у чому ключова різниця в підрахунку страховою компанією або незалежним експертом.
Оцінювачу страховій не особливо треба виглядати тріщини на лонжеронах або горбик на даху, чим менше зауважив-тим менше виплатили. Звертаючись до персонального незалежного експерта по ДТП ви отримуєте якісну роботу. Так вона коштує додаткових грошей -но адже різниця в сумі як правило того варто.

Оцінка збитку для КАСКО

КАСКО – в 75% випадків машини страхують без урахування зношування. Штатний комісар робить оцінку автомобіля після аварії своїми силами, не залучаючи незалежних експертів. За договорами КАСКО виплата в разі ДТП проводиться протягом 15-30 днів, відповідно часу на узгодження вартості відновлювального ремонту не залишається, постраждалі в ДТП водія отримують гроші швидко. Часто в договорах каско вказується що калькуляція і огляд проводиться тільки комісаром або експертом страхової компанії, що надалі можливо оскаржити в судовому порядку. Також прийомом є ринкова вартість автомобіля на момент страхування та на момент дорожньої пригоди. Страховики занижують вартість авто на момент ДТП, щоб “затоталіть” авто після ДТП і вигідно продати залишки на аукціоні. В основному суперечки за договорами КАСКО та додаткові експертизи страхова компанія не приймає. Якщо не влаштовує сума – найчастіше вирішення питання переходить до суду. Також за договорами КАСКО 30% отримують відмову, в такому випадку експертиза взагалі не проводиться страховиком. Якщо ж вони зробили огляд, порахували що сума виплати велика а потім зробили відмова -Вам пощастило, в такій ситуації забрати гроші можливо.

Оцінка збитку для ОСАГО (автоцивілка)

Оцінка матеріальних збитків транспортних засобів страховими компаніями проводиться з заниженням вартості відновлювального ремонту. Чому так відбувається? За статистикою щоб виплатити максимальну страхову суму за один ДТП випадок, страхової компанії потрібно в подальшому застрахувати 105 автомобілів. Відповідно чим більше страхова компанія і чим більше у неї валовий оборот страховок -тим простіше їм здійснити виплату. Нові підприємства заходять на ринок демпінгуючи вартість страхового поліса, тим самим піднімаючи окупність виплати до 130-150 авто.
Якщо страхова компанія знаходиться на дотаціях дочірніх світових корпорацій -вони платять з бюджету.
Якщо це Українська компанія – вона може стати і банкрутом.
Це одна з перших причин, чому страхова компанія максимально занижує виплату.
З нашою експертною оцінкою Ви зможете підняти суму виплати.

Оцінка матеріальних збитків транспортних засобів для МТСБУ

МТСБУ – знаходиться на держ. дотаціях, забирати гроші часто доводиться довго і в результаті мало. Тому часто до нас звертаються для перегляду суми підрахунку МТСБУ.
Також якщо винуватець аварії був учасником АТО.
Якщо винуватець авто аврії не був застрахований – є можливість в подальшому регресом забрати виплачені гроші, в таких випадках платять швидше але все одно мало.
Наші експертизи підходять для МТСБУ, з нашим документом Ви юридично зможете відстояти потрібну Вам суму. У 10% випадків, Вам доведеться доводити суму через суд, додаючи до експертну грошову оцінку ще і акт виконаних робіт з сто. У 90% після залучення нашої калькуляції на ремонтні роботи, вам просо піднімають суму виплати. Якщо машина перебуває в обласних селах -моторное бюро з задоволенням чекає нашу експертизу, адже їх штатних співробітників у вашій місцевості може не бути, тоді наш документ є єдиним і не оспорімой.

Експертиза для подання позовної заяви до суду, на винуватця ДТП

Що можна отримати з винуватця ДТП? Якщо Ваш автомобіль не зайшов в тотал з Вас могли зняти знос. Як довести винуватцю аварії яку суму збитків він створив? Тільки за допомогою незалежної судової або простий експертизи. Знос який зняла страхова компанія можливо забрати з водія який створив ДТП. Якщо машину визнали тотально знищеної, вам не пощастило .. в такому разі не вважається знос, у винуватця можна забрати тільки вартість юр.затрат, судовий збір та маленьку моральну компенсацію (як правило до 15% від вартості авто) Для подачі в суд на водія винного в аварії Вам обов’язково потрібна експертиза. З простий оцінкою виграти суд не вийде! Єдиним варіантом адвоката винуватця – буде зрізати суму виплати, це оскаржувати вартість запчастин і ремонтних робіт. Будь-яка експертиза оспоріма! Тому Суддя може прийняти рішення про проведення незалежної судової експертизи (за рахунок винуватця)

МИ ГАРАНТУЄМО :

Часто на ринку буває ситуація, коли один і той же оцінювач -робить огляд для страхової компанії, вже через 3-5 оглядів їхні стосунки налагоджуються і незалежний експерт отримуючи постійний обсяг роботи (і зарплати) в результаті дорожить репутацією в очах замовника (страхової компанії) . Звертаючись до такого “незалежного експерта” Ви не зможете перевірити чи дізнатися всіх підводних каменів, адже всі експерти по ДТП називаються незалежними …
Дайте відповідь самі на питання, наскільки ціна в експертизі страхової компанії і тієї що ви замовили, у такого експерта по ДТП буде відрізняться?

Увага: в Тернополі експерти працюють на виїздах, запис для зустрічі проводиться по телефону 073 677-5777 згідно графіка офісних днів.

Експерти можуть здійснити виїзд по області, в такі міста:

Тернопіль
Бережани
Борщів
Бучач
Заліщики
Збараж
Зборів
Копичинці
Кременець
Ланівці
Монастириська
Підгайці
Почаїв
Скалат
Теребовля
Хоростків
Чортків
Шумськ

Борщів
Бучач
Заліщики
Збараж
Зборів
Копичинці
Ланівці
Монастириська
Підгайці
Почаїв
Скалат
Теребовля
Хоростків
Шумськ

Бережанський район
Борщівський район
Бучацький район
Гусятинський район
Заліщицький район
Збаразький район
Зборівський район
Козівський район
Кременецький район
Лановецький район
Монастириський район
Підволочиський район
Підгаєцький район
Теребовлянський район
Тернопільський район
Чортківський район
Шумський район